Ekipa Gmići Prom/Ramski Sir/Café bar Miami osvojila Ivanjdanski turnir u Knešpolju

Pobjednici Ivanjdanskog malonogometnog turnira Knešpolje 2024. za seniore je momčad Gmići prom/Ramski sir/Café bar Miami, piše borak.tv.

Finalna utakmica protiv USVIR Knešpolje završila je bez pobjednika 2:2, a nakon raspucavanja šesteraca slavila je ekipa iz Rame 6:4.

Mate Musa u 3. minuti doveo je USVIR Knešpolje u vodstvo, a šest minuta kasnije poravnao je Sabahudin Petak. U 15. minuti sjajnim pogotkom publiku na noge u Knešpolju podiže Ante Ćavar za vodstvo mlade ekipe USVIR Knešpolje 2:1.

Toni Dedić u 24. minuti je poravnao na 2:2. a u posljednjih 16. minuta nismo vidjeli pogodak. Za sve je to zaslužan nevjerojatni Ivan Bevanda koji se istaknuo s 10-ak obrana.

U izvođenju šesteraca više sreće su imali nogometaši iz Rame.