HNK “Rama”: Nakon drame u Stocu nova tri boda za ramske nogometaše

Nakon pobjede “Sloge” ekipa HNK “Rama” tri boda donosi iz Stoca nakon još jedne pobjede u Drugoj ligi FBiH – Jug i time zauzela četvrtu poziciju na ljestvici.

“Rama” je odlično ušla u utakmicu te uz visoki pressing stvara 2-3 čiste prilike, a onda dolazi i pogodak u 15-oj minuti.

Nakon sjajnog ubačaja Dedića najviši u skoku je Baketarić. “Rama” ide na 0:1.

U 20-oj minuti “Rama” ostaje s igračem manje kada vratar Kaltak ruši igrača na rubu kaznenog prostora i dobija crveni karton.

U nedostatku drugog golmana na gol staje bek Marko Jeličić i čuva mrežu netaknutom do 80-te minute susreta kada autogol postiže do tada odlični Markešić.

Ipak u 90-oj minuti Rama iz jedanaesterca dolazi do pobjede kada gol postiže Zadrić.

“Odlična igra naših mladih momaka okrunjena je još jednim pozitivnim rezultatom”, napisali su u klubu na službenoj Facebook stranici.