• HNK Rama pripala sva tri boda na domaćem terenu

HNK Rama pripala sva tri boda na domaćem terenu

Nogometaši HNK Rama odigrali su na domaćem terenu ligašku utakmicu protiv ekipe HNK Višići. Utakmica je odigrana u nedjelju 20. listopada 2024. godine u sklopu 10. kola Druge lige FBiH – Jug.
Obadvije ekipe su ušle oprezno u utakmicu. Bilo je poluprilika i prilika tijekom prvog poluvremena, no, domaćini zasigurno mogu žaliti za nekim dobrim prigodama. Na odmor se otišlo s rezultatom 0:0.
Gosti iz Višića su ušli ozbiljno u drugo poluvrijeme, ali nogometaši Rame su tu poletnost zaustavili i stvarali su nekoliko izglednih prilika kao i u prvom poluvremenu. Nakon jednog dobrog ubačaja kapetan Rame Stipo Babić je brzim trkom izbio je sam ispred protivničkog golmana i šmekerski je realizirao za vodstvo Rame što je i ostalo kao konačni rezultat.