Nogometaši u Čapljini podijelili bodove, košarkašice pobjedom otvorile sezonu

Seniori HKK “Rama” jučer su ugostili sastav “Brotnjo” iz Čitluka i ostvarili uvjerljivu pobjedu od 104: 44. Kadeti i pretkadeti HKK Rama u subotu su ugostili KK Pepi Sport iz Mostara.

U prvoj , pretkadetskoj utakmici slavila je “Rama” rezultatom 62:34. U kadetskoj konkurenciji bolja je bila ekipa iz Mostara 62:80.

HNK “Rama”

U subotu su nogometaši Hrvatskog nogometnog kluba Rama gostovali u Čapljini i odigrali su neriješeno protiv ekipe HNK Čapljina iz Prozor/Rame.

Čapljina i Rama podijelili su bodove, a konačan rezultat je 2:2 . Čapljinu je u 45. minuti susreta u vodstvo doveo Marko Blažević, da bi samo jednu minutu kasnije za 1:1 zabio Josip Ivić. U 53. minuti Martin Brajković povećao je na 2:1, da bi konačnih 2:2 u 73. minuti susreta postavio Gabrijel Rotim.

HŽKK “Rama”(kadetkinje)

Košarkašice Rame su pobjedom otvorile prvenstvenu sezonu u Ligi mladih košarkašica Košarkaškog saveza Herceg Bosne.

Uvjerljivu pobjedu 59:35 kadetkinje HŽKK Rama su ostvarile protiv mlade i perspektive ekipe iz Tomislavgrada. U redovima HŽKK “Rama” najraspoloženije su bile Maja Džidžić s 27 i Monika Perić sa 17 poena.

Idućeg vikenda mlađe kadetkinje Rame će ugostiti svoje vršnjakinje iz Posušja.