OGLAS ZA POSAO: “GS-RAMA” traži tehnologa

“GS-RAMA” objavljuje oglas za prijem kandidata na radno mjesto Tehnolog.

Uvjeti koje kandidat treba ispunjavati:

VSS inženjer strojarstva
• Radno iskustvo u struci s naglaskom na projektno-konstrukcijska rješenja u strojarstvu
• Poznavanje tehničkog crtanja
• Poznavanje rada u programima SolidWorks i AutoCAD
• Poznavanje engleskog jezika
Kratki opis poslova:
• Priprema tehničke dokumentacije
• Praćenje toka proizvodnje te aktivno sudjelovanje u rješavanju problema u proizvodnji
• Kontinuiran rad na poboljšanju postojeće tehnologije

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete, možete:

• Popuniti prijavu za posao na web stranici: https://gs-tmt.com/aplikacija-za-posao-inzinjerska-administrativna-zanimanja/
• Poslati svoj životopis na e-mail adresu: [email protected] s naznakom: “Prijava na oglas za GS-RAMA d.o.o.”

“Pridružite se našem timu i postanite dio uspješne priče “GS-RAMA” d.o.o.”, poručuju iz tvrtke.

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar