SAMOPROZVANI BORCI PROTIV PEDOFILIJE: Organizacija Panter, od lovaca do lovine

SAMOPROZVANI BORCI PROTIV PEDOFILIJE: Organizacija Panter, od lovaca do lovine

Nijedna država, pa makar bila u trajnoj krizi poput Bosne i Hercegovine, neće dopustiti da pojedinci uzimaju pravdu u svoje ruke. Tako je bilo i s Organizacijom Panter, čiji su članovi uhićeni u rujnu prošle godine.

Djelovanje su započeli kao zaštitnici životinja, potom nastavili kao „lovci na pedofile“, da bi zatim najavili borbu protiv prodaje narkotika, prisilne prostitucije i, naposljetku, trgovine ljudima. Žurnal je već na početku njihova djelovanja upozoravao da, ukoliko hitno ne promijene započeti način djelovanja, članovi Pantera riskiraju završiti na optuženičkoj klupi. Upravo se to i dogodilo.

Trenutačno su osumnjičeni za kaznena djela ucjene, nasilničkog ponašanja, neovlaštenog snimanja te narušavanja sigurnosti i nepovredivosti doma, a uskoro bi trebalo biti poznato tko će biti i službeno optužen, prenosi Istina.media.

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar