Jedan od najbogatijih Hrvata u regiji ne može gledati što radi HDZ-ov gradonačelnik, oduševio gestom: ‘Ja ću platiti!‘
Ta sramota u Hercegovini je nepodnošljiva i neprihvatljiva. To je svačija sramota. Da jedna djeca idu u školu, a druga ne, ja to ne mogu gledati. Izjavio je to Dubravko Grgić, prvi čovjek Agram osiguranja, nakon što je na televiziji čuo kako bošnjačka djeca iz Stoca ne mogu ići na…
Pročitajte više















