Senad Beganović, izvršni direktor “GS-Tvornica mašina Travnik”: Kako smo sa 400 hiljada došli na 66 miliona KM prihoda
U firmi su zatekli 52 uposlenika, od čega 11 portira, ali ljudi koji su došli u “GS-Tvornica mašina Travnik” odlučili su zasukati rukave i danas je ta firma, koja je po mnogima bila preodređena za tavorenje na bh. nestabilnom proizvodnom nebu, najbolji primjer dobro urađene privatizacije, piše Marx.ba. Danas izvoze oko…
Pročitajte više












