“Radio Herceg-Bosne” puštao neprimjerenu glazbu na Dan žalosti povodom genocida u Srebrenici
Iako je Vlada Federacije BiH donijela Odluku kojom se 11. juli 2023. godine, dan sjećanja na genocid u Srebrenici, proglašava Danom žalosti u Federaciji BiH, pojedini mediji ipak su se oglušili o ovu odluku. Naime, “Radiotelevizija Herceg-Bosne” je danas, u svom radio programu, puštala glazbene numere koje nisu u skladu…
Pročitajte više











