Naila Beganović srebrena  na TK OPEN-u u Tuzli.

Naila Baganović iz Karate kluba Empi Prozor Rama je osvojila srebrenu medalju na karate turniru TK Open-u u Tuzli. Beganović je nastupila u kategoriji borbe djevojčice 13 godina – 49 kg. Na turniru je nastupila i Amila Beganović, bivša članica KK Empi, koja je za svoj sadašnji klub Perfekt  osvojila…

Predstavljamo: Naila Beganović iz Prozora, prvakinja F BiH u karateu

U Karate klub Empi Prozor Rama stigla je još jedna vrijedna nagrada. Jedanaestogodišnja Naila Beganović je osvojila zlatnu medalju na prvenstvu FBiH u karateu, gdje je u svojoj kategoriji pomela konkurenciju i zasluženo osvojila titulu prvakinje u kategoriji borbe djevojčice -40 kg (2006.godište). Naila o sebi kaže da pohađa 6….

KK Empi: Naila Beganović  prvakinja FBiH u karateu

Naila Beganović, članica KK “Empi” Prozor- Rama, u subotu je u Sarajevu osvojila prvo mjesto  na prvenstvu Federacije BiH u karateu, u disciplini borbe djevojčice -40 kilograma (2006. godište.) Natjecanje je održano u dvorani Ramiz Salčin na Mojmilu. Karate klub Empi na ovom prvenstvu su još predstavljali Tomislav Bošnjak  i…