KK EMPI: Monika Rajić osvojila dva zlata u Vogošći

Reprezentativka BiH i član KK Empi Prozor Rama u subotu je imala odličan nastup na međunarodnom karate turniru Vogošća open 2019. i osvojila dvije zlatne medalje. Turnir je održan u organizaciji karate kluba  Sambon, a nastupilo je 560 karatista iz 51 kluba iz  Sjeverne Makedonije, Crne Gore i Bosne i…

Monika Rajić državna prvakinja, izboren nastup na SP!

Monika Rajić( KK Empi ) u subotu osvojila zlatnu medalju na Državnom prvenstvu u karateu , koje je održano u Vogošći. Zlatnu medalju i titulu državne prvakinje Rajić je osvojila u kategoriji U 21-61 kg. Osvajanjem titule Monika Rajić, reprezentativka BiH u karateu, izborila je plasman na SP u karateu…

KK Empi: Državno prvenstvo za kadete, juniore i  seniore U21

Karate klub Empi Prozor-Rama u subotu 32. kolovoza 2019. će nastupiti na Državnom prvenstvu za kadete , juniore i mlađe seniore. KK Empi će predstavljati Monika Rajić u kategoriji juniorke i Nikola Zadro u kategoriji  kadeti. Prvenstvo se održava u Vogošći u organizaciji Karate saveza BiH.