• Atalanta vodila do 90., PSG u polufinalu!

Atalanta vodila do 90., PSG u polufinalu!

PSG je prvi polufinalist Lige prvaka. U prvom četvrtfinalu Lige prvaka Atalanta je povela u 27. minuti preko Marija Pašalića i vodila do 90. minute, a onda je PSG s dva gola napravio preokret.

Nogometaši francuskog prvaka PSG-a izborili su nastup u polufinalu Lige prvaka velikim preokretom pobijedivši Atalantu s 2-1 (1-0), iako je talijanska momčad do 90. minute vodila golom hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića iz 27. minute.

U 90. minuti Marquinhos je na asistenciju Neymara postigao izjednačujući pogodak, a samo tri minute poslije Parižani su uspjeli izbjeći igranje dodatnih pola sata, što im je omogućio Kamerunac Maxim Choupo-Moting uguravši loptu u mrežu nakon ubačaja Kyliana Mbappea.

PSG će u polufinalu 18. kolovoza igrati protiv pobjednika dvoboja njemačkog RB Leipziga i španjolskog Atletico Madrida, koji je na rasporedu u četvrtak, s početkom u 21 sat, na stadionu Jose Alvalade.