Članovi ŠK „RAMA“ u Tuzli osvojili dvije brončane medalje

U razdoblju od 8. do 11. svibnja 2014. godine održano je 15. kadetsko i juniorsko prvenstvo Bosne i Hercegovine u šahu. Organizator prvenstva bila je Šahovska unija Bosne i Hercegovine, tehnički organizator Šahovski savez Federacije Bosne i Hercegovine, a domaćin ŠK „Inzio-Tušanj“ Tuzla i motel „Rudar“ Tuzla. Nastupilo je ukupno 107 natjecatelja raspoređenih u sedam muških i sedam ženskih starosnih skupina.

ŠK „Rama“ nastupio je s četiri predstavnika i osvojio dvije brončane medalje. U kategoriji kadetkinja do 10 godina brončanu medalju osvojila je Mia Marić dok je drugu medalju osvojila Sara Marić u kategoriji kadetkinja do 16 godina. Luka Marušić je zauzeo osmo mjesto u kategoriji kadeta do 10 godina, a Sanja Marić peto mjesto u kategoriji kadetkinja do 18 godina.

Tekst/foto: Tihomir Marić