Dječak preminuo nakon pada s romobila

Dječak preminuo nakon pada s romobila

Jučer je preminuo 15-godišnji mladić iz okolice Metkovića koji je u utorak pao s romobila.

Dječak je zadobio za život opasne ozljede glave nakon pada s električnog romobila. Liječnici u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici Mostar svim silama su se borili za njegov život, no nisu ga uspjeli spasiti.

Prema dostupnim informacijama, skupina djece igrala se u blizini vodonatapnog kanala u okolici Metkovića. Jedno od djece na mjesto okupljanja dovezlo se električnim romobilom, nakon čega su se dječaci međusobno izmjenjivali u vožnji.

Kada je na red došao 15-godišnjak, krenuo je romobilom, no ubrzo je izgubio nadzor nad vozilom te pao na kolnik. Prilikom pada glavom je snažno udario o asfalt i zadobio teške tjelesne ozljede.

Kako doznaje Dubrovački dnevnik, romobil je bio znatno jače snage nego što je to zakonom dozvoljeno.

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar