• DO KOGA JE: Nevjerojatno kako je Dinamo ostao bez Lige prvaka, Vida zabio u 100. minuti!

Nevjerojatno. Dinamo je imao prolaz u svojim rukama do 92. minute, kada je Araujo smanjio na 2-1. Grci su nakon VAR-a dobili penal u 97. minuti kojeg je Livaković obranio, ali je Domagoj Vida pospremio u mrežu

Dinamo je u Ateni protiv AEK-a u drugom susretu 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka odigrao 2:2 i izgubio mogućnost igranje Lige prvaka. AEK je s ukupnim rezultatom 4:3 prošao u sljedeću fazu, jer je prva utakmica na Maksimiru završila rezulatom 2:1 u korist grčke momčadi.

“Modri” su izgledali puno bolje nego na domaćem terenu, a u užarenom domu AEK- a poveli su u 47. minuti golom Šutala koji je dotrčao na odbijenu loptu nakon prekida i pospremio je u praznu mrežu.

Zatim je u nastavku na 2:0 povisio Ljubičić (65‘), koji je iskoristio dodavanje Petkovića i matirao Stankovića za tada veliku prednost u Ateni. No, onda su uslijedile “muke po modrima”…

Malo je Dinamo dijelilo od prolaska dalje, ali drugoj minuti sudačke nadoknade Araujo je zabio za 2:1 i vratio stvari na početak. Bio je sam nakon kornera i matirao Livakovića snažnim udarcem.

Međutim, domaća momčad imala je penal koji je obranio Livaković, ali Vida je u desetoj minuti produžetka odbijenu loptu poslao u gol za 2:2.