• FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”
  • FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”

FOTO: Streetball “Rama Prozor 2016.”

Večeras su odigrani prvi susreti Streetballa “Rama-Prozor 2016.”

Donosimo rezultate i raspored susreta za subotu, 30.7.2016.godine.

IMG_0038

Redoslijed ekipa skupine A
1. Pivnica Litle Big Bugojno 4-0 8
(Aldin Panđo, Amar Delić, Elvir Seferović, Boris Bečić)
2. Caffe pizeria San Marco 3-1 7
(Ivan Iličić, Toni Burić, Ivan Stojanović, Robert Zelenika)
3. Alf Market 2-2 6
(Josip Knežević, Dražen Topić, Davor Tomić, Boris Boro)
4. Mammals Club&pub 1-3 5
(Vinko Meštrović, Ante Ćavar, Marinko Beljo, Tomo Šimunović)
5. Prozorski krug 767 0-4 4
(Admir Habibija, Armin Habibija, Neir Čolak, Mirnes Čukurija)

U četvrtfinale su se plasirale prve dvije ekipe.

B (subota, 30.7.2016. od 18h)
XXX Sarajevo
Disco club Angel’s Uskoplje
Svadbeni salon Bagušić Posušje
Optimisti

C (subota, 30.7.2016. od 18h)
Binvest Lubura izrada Široki Brijeg
Caffe Zeko D.Vakuf
Vokel Posušje
Caffe Sport

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar

Marketing