• HNK “Rama” i HNK “Brotnjo” podijelili bodove

HNK “Rama” i HNK “Brotnjo” podijelili bodove

HNK “Rama” je na gradskom stadionu u Prozoru ugostio HNK “Brotnjo. Utakmica je završila rezultatom 3:3. Na susretu u kojem su podijeljeni bodovi “Rama” se pokazala u nešto boljem izdanju, što će se svakako odraziti na samopouzdanje ekipe u budućim susretima 2. Lige FBiH – Jug.

Iako je lopta u prvom poluvremenu veći dio vremena bila na polovini “Rame”, gosti ipak nisu uspjeli realizirati gol. Pri kraju prvog dijela utakmice nekoliko sjajnih prilika za “Ramu”, udarac Stipe Babića ipak nije završio u mreži gostiju, dok je u drugoj prilici udarac Marija Budimira završio u rukama golmana “Brotnja”.

Dvojac Babić-Budimir je pri samom kraju poluvremena uspio dovesti “Ramu” u vodstvo. Babić pogađa za 1:0 uz asistenciju Budimira. Slavlje je kratko trajalo jer je već nakon nekoliko trenutaka dosuđen jedanaesterac za NK “Brotnjo”. Ekipe na odmor odlaze s rezultatom 1:1.

“Rama” odlično otvara drugo poluvrijeme izvrsnim pogotkom Luke Budimira za 2:1. Budimir je sigurnim driblinzima izbacio obranu “Brotnja” i poslao loptu u lijevi kut gola, neuhvatljivo za golmana “Brotnja”. “Rama” je bila izvrsna u nastavku uz konstantnu prijetnju na gol gostiju. Gosti međutim uskoro izjednačavaju na 2:2 nakon ubačaja, gdje golman “Rame” Kaltak ne izlazi na loptu. U nastavku ekipa “Brotnja” udarcem s 20 metara prelazi u vodstvo s 2:3.

Uskoro je u nastavku utakmice za “Ramu” dosuđen jedanaesterac. Za konačni rezultat od 3:3 zabija Stipo Babić.