HNK Rama: Seniori bolji od Turbine, juniori već 6 kola nepobjedivi

Odigrano je 25. kolo prvenstva u 2. federalnoj ligi Jug. Na gostovanju u Jablanici HNK Rama je odigrao odličnu utakmicu i zasluženo pobijedio Turbinu 2 : 0.

FK Turbina – HNK Rama 0:2 (Jeličić, Budimir)

U subotu su odigrane utakmice  kadeta i juniora HNK Rama i FK Igman iz Konjica. Kadeti su poraženi rezultatom 1:3, a jedini zgoditak za Ramu je postigao Mirko Barešić. Juniori su slavili u uzbudljivoj utakmici s dosta prilika na obe strane. Mreže su mirovale u prvom poluvremenu, ali su naši nogometaši krenuli bolje u drugom poluvremenu, te je konačni rezultat 2:0 za HNK Rama. Oba pogotka je postigao bivši član FK Igman, Mevludin Marić.

S ovom pobjedom juniori HNK Rama su se popeli na visoko četvrto mjesto s jednim bodom razlike u odnosu na trećeplasiranog. Napomenimo da je ovo šesta vezana pobjeda za juniore.

Najmlađe selekcije HNK Rama sutra (utorak) igraju protiv Stoca.

Utakmice se igraju na Gradskom stadionu u Prozoru  u terminima 16.30 sati i 17. 30 sati.