HNK Rama : Seniori i mlade selekcije osvojili bodove

Nogometaši HNK Rama jučer  su gostovali u Mostaru kod HNK Cim. U tvrdoj i korektnoj utakmici nogometaši Rame slavili su s 2:1. Oba gola postigao je Mislav Jeličić. Prvi je postigao glavom u prvom poluvremenu na asistenciju Marka Jeličića. Drugi je postigao izvanrednim volejem u drugom poluvremenu.

Svoje utakmice ovoga vikenda su  odigrali najmlađi članovi HNK Rama protiv HNK Branitelj iz Mostara.

Predpioniri su odigrali neriješeno ( 0:0 ).

Pioniri su uzeli puni plijen, te je konačni rezultat 3:1, a pogotke za HNK Rama su postigli Mahir Gorančić iz penala, Nikola Kovačević s pola terena iz slobodnog udarca nakon loše reakcije gostujućeg golmana i treći zgoditak za Ramu je postigao Ivan Pavlović.

Prvenstvene utakmice u Omladinskoj ligi su odigrali kadeti i juniori HNK Rama .

Naši nogometaši su ugostili vršnjake iz Livna. U vrlo tvrdoj utakmici kadeti su slavili rezultatom 2:1, a pogotke su postigli Ivan Pavlović i Matej Malekin.

Podsjetimo, kadeti NK Troglava se nalaze na trećem mjestu Omladinske lige Jug. Na juniorskoj utakmici je palo čak 7 golova, konačni rezultat je bio 6:1 za Ramu, a u listu strijelaca su se upisali  Josip Ivić s 3 pogotka, te po jedan Mislav Jeličić, Branimir Šarčević i Josip Markešić.