Kako izgleda mostarski sajam nakon odlaska političara

Kako izgleda mostarski sajam nakon odlaska političara

Iako je 27. Međunarodni sajam gospodarstva u Mostaru otvoren uz prisustvo najviših političkih dužnosnika, fotografije s terena snimljene nakon njihovog odlaska pokazuju znatno mirniju i opušteniju atmosferu među izlagačima i posjetiteljima, objavljuje Hercegovina.info

Nakon službenog dijela i protokolarnih obraćanja, sajamski prostor ostao je prepušten onima zbog kojih se ova manifestacija i organizira, gospodarstvenicima, poduzetnicima i posjetiteljima.

Međunarodni sajam gospodarstva u Mostaru

Hodnici između štandova bili su prohodniji, bez uobičajenih gužvi koje prate dolazak političkih delegacija, dok su izlagači imali više vremena za izravnu komunikaciju s potencijalnim partnerima.

U paviljonima se moglo vidjeti kako izlagači predstavljaju proizvode i usluge u nešto mirnijem ritmu, a poslovni razgovori odvijali su se bez pritiska protokola i sigurnosnih ograničenja.

Međunarodni sajam gospodarstva u Mostaru

Dio štandova bio je slabije posjećen nego tijekom samog otvaranja, no većina sudionika to vidi kao priliku za kvalitetnije kontakte i konkretnije razgovore.

Međunarodni sajam gospodarstva u Mostaru

Sajam, koji okuplja oko 900 izlagača iz 27 zemalja, i dalje ostaje središnje mjesto poslovnih susreta u Bosni i Hercegovini.

Međunarodni sajam gospodarstva u Mostaru

Organiziran je kroz više tematskih cjelina koje obuhvaćaju industriju, energetiku, građevinarstvo, poljoprivredu i prehrambenu industriju, turizam te nove tehnologije.

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar