• “Klis” zaustavio niz pobjeda HNK “Rama”

“Klis” zaustavio niz pobjeda HNK “Rama”

HNK “Rama” doživio je poraz u 17. kolu Druge lige FBiH – Jug od prvoplasiranog FK “Klis” iz Buturović polja, čime je prekinut stopostotni učinak “Rame” u drugom dijelu sezone.

Čvrsta utakmica u vrlo neugodnim vremenskim uvjetima završila je rezultatom 0:3. “Rama” danas na terenu bez konkretnih ideja i realizacije istih. “Klis” je lakše dolazio do vrata “Rame”, a golovi su u mreži završavali zbog grešaka domaćeg vratara.

“Klis” je pove već u prvom dijelu prvog poluvremena kada je za 0:1 pogodio Mirnes Jahić. U 32. minuti Kozić pogađa za 0:3, da bi na samom kraju poluvremena za sasvim sigurnu pobjedu od 0:3 loptu u mrežu poslao Aid Kudra.

Drugo poluvrijeme bez previše šansi s obje strane, iako su obje ekipe kroz nekoliko zamjena osvježavale igru na terenu, do pododaka nije došlo, utakmica završava rezultatom 0:3 čime “Klis” utvrđuje prvo mjesto na ljestvici sa 44 boda. “Rama” odlazi na 5. mjesto i trenutno ima 25 bodova.