• Košarkaši “Rame” ipak moraju na domaćem terenu do prvaka Lige Košarkaškog saveza Herceg-Bosne

Košarkaši “Rame” moraju na domaćem terenu do prvaka Lige Košarkaškog saveza Herceg-Bosne jer nisu uspjeli treći put za redom savladati HKK Čapljina. Treća utakmica završila je rezultatom 72:71.

Na početku se činilo da utakmica neće biti nešto napeta. “Rama” je preuzela vodstvo i držala ga tijekom cijele prve četvrtine nošena raspoloženim kapetanom Antom Ćališom Penćiem.  Prva četvrtina je završila 17:23 za HKK “Rama”.

Druga četvrtina je bila nešto tvrđa. Domaćini su se pokušavali podići, no, nije im uspjelo. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom HKK “Čapljina” 31:41 HKK “Rama”.

U trećoj četvrtini košarkaši “Rame” su dosta pali, a domaćini su to iskoristili te preokrenuli rezultat u svoju korist; HKK “Čapljina” 53:50 HKK “Rama”.

Zadnja četvrtina je bila napeta. Izmjenjivala su se vodstva i pogađale trice. Ponovno je to bila dramatična zadnja četvrtina u Čapljini. Uspješniji su bili domaćini te su slavili rezultatom 72:71.

Očekuje nas nova domaća utakmica u kojoj će košarkaši “Rame” imati ponovno veliku podršku publike.

Najbolji strijelac kod Rame je bio Ante Ćališ Penći s 20 postignutih koševa, a drugi je bio Marko Meštrović sa 17. Koda Čapljine najbolji strijelac je bio Valentin Jurković s 19 pogodaka.