• MNK Uzdol treći na turniru u Čapljini po sustavu 3×3

MNK Uzdol treći na turniru u Čapljini po sustavu 3×3

Malonogometni turnir po sustavu 3×3 odigran je u Čapljini 1. kolovoza 2021. . Zaigrala je 31 ekipa među kojima i  MNK Uzdol koji je zauzeo treće mjesto.

Među 31 malonogometnom ekipom koje su se natjecale na ovom turniru titula pobjednika prvog “Futsal 3×3” malonogometnog turnira održanog u Čapljini pripala je ekipi caffe bar “Pink” koja je u finalnom susretu nakon penala svladala ekipu caffe bar “Hennessy” i tako osvojila novčanu nagradu u iznosu od 800 KM dok je drugoplasiranoj ekipi pripala novčana nagrada u iznosu od 400 KM.

U utakmici za treće mjesto sastali su se MNK “Uzdol” i caffe night club “Drugi Način” a također nakon penala treće mjesto osvojila je ekipa MNK “Uzdol” i tako osvojila novčanu nagradu od 200 KM.

Četvrtoplasirana ekipa caffe night club “Drugi Način” osvojila je utješnu nagradu – gajbu piva.

Izabran je i najbolji igrač turnira a titulu najboljeg igrača turnira ponio je član pobjedničke ekipe turnira Adnan Kalajdžić.