Nitko kao Luka! Čudesni Modrić postao najtrofejniji igrač Reala u povijesti

Nogometaši Real Madrida su osvojili Super cup Europe pobjedom rezultatom 2:0 nad Atalantom u Varšavi, a Luka Modrić je ušao u povijest Kraljevskog kluba.

Modrić (38) je u igru ušao u 77. minuti, kada je zamijenio Rodryga, a na kraju utakmice je kao kapetan podigao pobjednički pehar. To je za čudesnog Modrića bio čak 27. trofej u dresu Reala, čime je postao klupski rekorder.

Modrić je do sinoć dijelio prvo mjesto s Nachom Fernandezom, no iskusni stoper je napustio Real ovog ljeta, te je ostao na 26 trofeja. Modrić je do sada u dresu Reala odigrao 535 utakmica uz 39 golova i 86 asistencija.

Inače, golove za Real su sinoć postigli Federico Valverde u 59. i debitant Kylian Mbappe u 68. minuti susreta.