• Nogometaši HNK “Rama” poraženi u prvoj utakmici proljetnog dijela sezone

Nogometaši HNK “Rama” poraženi u prvoj utakmici proljetnog dijela sezone

Nogometaši HNK “Rama” gostovali su kod ekipe HNK “Sloga” u susjednom Gornjem Vakufu/Uskoplju u sklopu Druge lige Federacije BiH. Domaćini su slavili rezultatom 3:2.

Početak utakmice je bio dosta tvrd, u prvom dijelu prvog poluvremena izvrsna prilika za “Ramu”, međutim Budimir nesiguran iz slobodnog udarca. Domaćini ubrzo prelaze u vodstvo. Igrači HNK “Rama” su kod ovog pogotka negodovali tvrdeći da lopta nije prešla gol crtu. Na poluvrijeme se tako otišlo s rezultatom od 1:0.

U nastavku domaćini su nastavili s mudrijom igrom. Ubrzo je postignut novi pogodak te za svega 5 minuta i treći.

Nakon toga “Rama” se probudila te je u drugom dijelu drugog poluvremena uspjela smanjiti rezultat na 3:2. Oba pogotka za “Ramu” postigao je Mario Budimir.

U zimskoj pauzi Rama je dobila novog trenera Asmera Mašića te su očekivanja bila zasigurno veća u nastavku. S obzirom na ovu prvu utakmicu i stanje na tablici, a posebno izrazito mali broj izrađenih akcija uprava HNK “Rama” bi se trebala itekako ozbiljno pozabaviti sama sa sobom i s cijelim klubom.