• Nogometaši “Rame” ubilježili nova tri boda

Nogometaši “Rame” ubilježili nova tri boda

Nogometaši HNK Rama u 6. kolu Druge lige Federacije BiH – Jug slavili su na domaćem terenu protiv HNK Neum sa 4:0.

Utakmica između HNK Rama i HNK Neum odigrana je na nogometnom stadionu “Luka” u Prozoru 24. rujna 2023. godine u sklopu 6. kola Druge lige Federacije BiH – Jug.
Od prve minute Rama je zaigrala s velikom inicijativom što su kapitalizirali  2:0 već na kraju prvog poluvremena. Golove su postigli Mario Budimir i Josip Ivić.
Gosti su početkom drugog poluvremena  pokušavali igrati na sve ili ništa. No, Rama je nastavila s dominacijom. Bilo je dosta zanimljivih prilika s obje strane. Domaćini su uspjeli svoje prilike i kapitalizirati te su postigli još dva pogotka. Strijelci su bili Ivan Juričić i Jurica Sičaja. Konačni rezultat je HNK Rama 4:0 HNK Neum.
Današnju utakmicu nogometaši “Rame” su odigrali disciplinirano i timski, a sve je to bilo ugodno oku za vidjeti.
S nova tri boda nogometaši Rame smjestili su se u vrh tablice, na treće mjesto s 12 bodova.
U sljedećem 7. kolu idu na gostovanje u Ljubuški.