• Nogometaši Rame utvrđuju poziciju u vrhu tablice

Nogometaši Rame utvrđuju poziciju u vrhu tablice

Nogometaši HNK Rama danas su na domaćem terenu savladali ekipu HNK Cim – Mostar sa 4 prema 1. Utakmica je igrana u sklopu 8. kola II. Federalne lige Jug.

U prvih 25 minuta prvog pluvremena nogometaši Rame su pokazali kvalitetnu igru što su i okrunili rezultatom. U drugom dijelu prvog poluvremena Cim je dobrim dijelom razbio dobru igru Rame što se nastavilo i u drugom poluvremenu. Međutim, nogometaši Rame su pokazali igračku zrelost i rutinski utakmicu priveli kraju sa rezultatom 4: 1. Strijelci za Ramu su bili Marko Zadrić sa dva gola,  Josip Markešić jedan i kapetan Stipo Babić je spretnom reakcijom postigao glavom 4. gol za Ramu.

Svakako valja istaknuti da je na nogometnim utakmica Rame koje se igraju u Prozoru sve više posjetitelja koji daju podršku svom klubu.