• Nova pobjeda košarkaša Rame

Nova pobjeda košarkaša Rame

U Sportskoj dvorani u Prozoru košarkaši HKK Rama odigrali su prvenstvenu utakmicu protiv KK Prvi koš iz Viteza. Utakmica je igrana u nedjelju, 24. ožujka 2024. godine u sklopu natjecanja Lige Košarkaškog saveza HB.

Košarkaši Rame su u utakmicu ušli ozbiljno i opravdali svoju ulogu favorita. Vodstvo kje je započelo s prvim napadom ostalo je do kraja utakmice na strani domaćina.

Na kraju prve četvrtine pokazala se nadmoć HKK Rama rezultatom 32:19. Dominacija je nastavljena i u slijedećoj četvrtini koja je završila reultatom 49:31.

I u drugom poluvremenu nastavljeno je u istom omjeru. Na kraju treće četvrtine rezultat je bio na strani HKK Rama 64:47. Iako je trener Rame Ivica Vukoja napravio dosta rotiacija na parketu igračka dominacija se nastavljala. Na kraju utakmice domaći košarkaši su slavili i upisali nove bodove u pohodu na ponovno doigravanje za prvaka. Konačni rezultat HKK Rama 87:68 KK Prvi koš.

Slijedi kratka stanka iza koje Ramu čekaju dvije vrlo važne utakmice. Jedna je gosotovanje u Čapljini, a druga domaća utakmica protiv košarkaša iz Tomislavgrada.

Uz dobru podršku publike i borbenu igru košarkašai Rame će sigurno kroz ove dvije utakmice izboriti doigravanje za prvak.