Novi bodovi za HNK Rama na gostovanju u Livnu

Nogometaši HNK Rama upisali su nova tri boda na gostovanju kod NK Kamešnica Podhum,  Livno. Utakmica je odigrana u nedjelju 10. rujna 2023. u sklopu 4. kola Druge lige F BiH – Jug.

Već u drugoj minuti Rama je došla u vodstvo zgoditkom Josipa Ivića. No, domaćini su brzo uzvratili te izjednačili već u četvrtoj minuti. Tijekom prvog poluvremena ništa značajno se nije toliko događalo pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenu NK Kamešnica je ubro povela. Gosti iz Ram su pokušavali postići gol što im je i uspjelo iz jednog pritiska i ponovno je bio strijelac Josip Ivić.  Pritisak HNK Rama se nastavljao što je urodilo plodom i to penalom zbog igranja rukom u kaznenom porostoru. Međutim, kapetan Stipo Babić je loptu uputio pored gola. Pritisak je bivao još jači. Stipo Babić je stvorio svojim prodorom izgled za priliku te su ga domaćini zaustavili prekršajem.

Ovaj slobodni udarac Marko Jeličić je pretvorio u zgoditak te je konačni rezultat NK Kamešnica 2:3 HNK Rama.

U slijedećem petom kolu HNK Rama je slobodna.