• Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami
  • Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami

Održana veslačka regata “Rama Sprint 2021” na Ustirami

Na Jablaničkom jezeru u ustramskom zaljevu u nedjelju 3. listopada 2021. godine održana je veslačka regata “Rama Sprint 2021” na kojoj je nastupilo 35 veslača iz Veslačkih klubova “Rama” i “Ustirama”.

Regatu su pratili vjerni navijači s Ustirame, ali i Gornje Rame.

Nakon veslačkih utrka postignuti su sljedeći rezultati:

PRVA UTRKA  1XJŽ

1.mjesto Ivana Abaz VK Rama

  1. mjesto Ines Bilić VK Ustirama
  2. mjesto Karla Džalto VK Ustirama

DRUGA UTRKA 4x+ GIG KMB

  1. mjesto VK Rama 2. mjesto VK Ustirama

Ilija Šekelja

Ante Pavlović

Marin Iličić

Krešo Džalto

Petar Anđelić

Ante Lončar

Luka Tomić

Nikola Bilić

Ante Baketarić

Marko Lončar

TREĆA UTRKA 2xKŽA

  1. mjesto Marija Jozić VK Rama

Katarina Lončar VK Ustirama

  1. mjesto Antonija Pavlović VK Ustirama

Antonija Pušić VK Ustirama

ČETVRTA UTRKA 1xKMB

  1. mjesto Ante Baketarić VK Rama
  2. mjesto Ivan Lončar VK Ustirama
  3. mjesto Petar Iličić VK Rama

PETA UTRKA GIG KŽ 1. mjesto VK Ustirama 2. mjesto VK Ustirama

Marijana Džalto

Katja Džalto

Sara Džalto

Valentina Bilić

Antonija Pušić

Ana Džalto

Lorena Džalto

Josipa Džalto

ŠESTA UTRKA 1xJ

1. mjesto Ante Baketarić VK Rama

2. mjesto Mijo Baketarić VK Rama

3. Mjesto Ivan Lončar VK Ustirama

SEDMA UTRKA 2xKM

1. mjesto VK Rama

2. mjesto VK Ustirama

3. mjesto VK Rama

Ilija Šekelja

Ivan Lončar

Petar Anđelić

Luka Tomić

Ante Lončar

Marin Iličić

OSMA UTRKA 4xGIG

1.mjesto VK UStirama

2. mjesto VK Ustirama

Ivan Pušić

Ivan Pušić

Nikolina Džalto

Ana Džalto

Lidija Džalto

Monika Džalto

Ana Džalto

Katja Džalto

DEVETA UTRKA 2XKŽ

1. mjesto VK Ustirama

2. mjesto VK Ustirama

3. mjesto

Lorena Džalto

Sara Džalto

Jelena Abaz VK Rama

Antonija Pušić

Valentina Bilić

Marijana Džalto VK Ustirama

DESETA UTRKA 1xKMB.

1. mjesto VK Rama

2. mjesto VK Rama

3. mjesto VK Ustirama

Matej Jozić

Ante Baketarić

Krešo Džalto

JEDANAESTA UTRKA 2xJMB

1.mjesto VK Rama

2. mjesto VK Ustirama

Ante Baketarić

Ivan Lončar

Stjepan Pavličević

Marko Lončar

DVANAESTA UTRKA 1xKMA

1.mjesto VK Rama

2. mjesto VK Rama

3. mjesto VK Rama

Ilija Šekelja

Luka Tomić

Petar Anđelić

TRINAESTS UTRKA 1xKŽ

1.mjesto VK Rama

2. mjesto VK Ustirama

3. mjesto VK Ustirama

Jelena Abaz

Valentina Bilić

Lorena Džalto

ČETRNAESTA UTRKA 2xJŽ

1. mjesto Ivana Abaz VK Rama

2. mjestoa Marija Jozić VK Rama

3. mjesto Ines Bilić VK Ustirama

Karla Džalto VK Ustirama

Antonija Pavlović VK Ustirama

Katarina Lončar VK Ustirama

PETNAESTA UTRKA 1xJMB

1. mjesto VK Rama

2. mjesto VK Rama

3. mjesto VK Ustirama

Stjepan Pavličević

Tomislav Bošnjak

Ivan Lončar

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ramski.vjesnik&set=a.4480815225288658

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar