OGLAS ZA POSAO: “GS-RAMA” traži voditelja projekta

“GS-RAMA” objavljuje oglas za prijem kandidata na radno mjesto “Voditelj projekta”.

Uvjeti koje kandidat treba ispunjavati:

  • VSS Inženjer strojarstva
  • Poželjno posjedovanje radnog iskustva u vođenju projekata
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje njemačkog jezika
  • Informatička pismenost (MS Office, AutoCAD, SolidWorks)
  • Izražene menadžerske vještine
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Komunikativnost
Kratki opis poslova:
  • Aktivno upravljanje projektima
  • Osiguravanje planiranih prihoda i realizacije proizvodnje
  • Aktivno sudjelovanje u izradi tehnologija
  • Praćenje dinamike proizvodnje te aktivno sudjelovanje u rješavanju problema u proizvodnji
  • Komunikacija s kupcima (izrada ponuda, prijem/potvrda narudžbi, sudjelovanje u prijemu kupaca, organizacija FAI)
  • Izrada ciljeva kvalitete za svoje projekte
Ukoliko ispunjavate navedene uvjete, možete:
  • Popuniti prijavu za posao na web stranici: https://gs-tmt.com/aplikacija-za-posao-inzinjerska-administrativna-zanimanja/
  • Poslati svoj životopis na e-mail adresu: info@gs-rama.com s naznakom: “Prijava na oglas za GS-RAMA”

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na broj: +387 30 519 330.

“Pridružite se našem timu i postanite dio uspješne priče”, poručuju iz ”GS-RAMA” d.o.o.

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar

Marketing