fbpx
Poziv na obilježavanje 25. godišnjice mature: generacija 1992/1993.

Poziv na obilježavanje 25. godišnjice mature: generacija 1992/1993.

Generacija maturanata koja je završila srednjoškolsko obrazovanje u školskoj 1992/93. godini sprema se obilježiti 25 godina od mature. U tim teškim vremenima 6 odjeljenja je završilo svoje obrazovanje.

Prema dostupnim informacijama i dokumentaciji koja se nalazi u srednjoj školi u Prozoru u nastavku je spisak učenika sa zanimanjima i razrednicima. Ako je netko slučajno izostavljen ili nije na spisku ili se potkrala greška u podacima neka se slobodno javi na dolje označenim kontakt osobama da se to ispravi.

Unaprijed se ispričavamo svima ukoliko je netko na spisku, a više nažalost nije među nama živima, da nam to oprostite jer samo smo slijedili spisak školskih dnevnika.

Organizaciju su započeli: Zdenka Nikolić (Jakovljević), Ružica Knežević (Vidakušić), Franjo Iličić i Dragan Tadić. Naravno, svi koji se žele njima pridružiti su više nego dobro došli.

 

POPIS MATURANATA 1992/93 GODINE:

 

Tekstilni predioničar

  1. BABIĆ MARINKO
  2. BEŠKER KATA
  3. BOŠNJAK SLAVICA
  4. CRNJAC MARINA
  5. CVITANOVIĆ MIRJANA
  6. ĆURIĆ NIKOLINA
  7. DŽALTO MARIJA
  8. FRANJUŠIĆ JASNA
  9. GALIĆ NEVENKA
  10. GRCIĆ ULFETA
  11. GRCIĆ ZIJAD
  12. JOZIĆ MIRKO
  13. KOVAČEVIĆ ANĐA
  14. KURAJA BOŽANA
  15. LONČAR BRANKICA
  16. LOVRIĆ MARIJA
  17. MADŽAR NEVENKA
  18. MARUŠIĆ DRAŽENA
  19. MIŠURA BRANKA
  20. PAPAK MIRJANA
  21. RADIĆ ANKICA
  22. SIČAJA MARICA
  23. KOTA LJUBICA
  24. ŠERO SABAHETA
  25. TOMIĆ ZDENKA
  26. TOPIĆ MARIJA
  27. VIDAKUŠIĆ RUŽICA
  28. VLADIĆ IVANA
  29. VLADIĆ ŽELJKA
  30. VRLJIĆ ANA
  31. VUGDALIĆ TAHIRA
  32. VUGDALIĆ EDISA
  33. ANDRIJANIĆ RUŽICA

 

Razrednik: ZDRAVKO BELJO, prof

 

Tekstilni tehničar

  1. BELJO DANIJELA
  2. BELJO JADRANKA
  3. BELJO MARIJA
  4. BRADIĆ LJUBICA
  5. BUDIĆ AMRA
  6. ČULJAK DRAGICA
  7. ĆURIĆ ANKICA
  8. ĆURIĆ MARINA
  9. DERVIŠBEGOVIĆ LEJLA
  10. ERČIĆ SNJEŽANA
  11. FRANJUŠIĆ DANICA
  12. HAMŠIĆ FAZILA
  13. JAŠAREVIĆ MUHAREM
  14. LONČAR MIRJANA
  15. MALEKIN ZDENKA
  16. MARIĆ KATICA
  17. MARIĆ MARINA
  18. MARTINOVIĆ DAVORKA
  19. MANJUŠAK BAHRIJA
  20. MIŠURA ANA
  21. MIŠURA (MILE) ANA
  22. RAJIĆ BRANKA
  23. SABITOVIĆ NERMINA
  24. SIČAJA ANKICA
  25. ŠAKOTA LJERKA
  26. ŠERO NELA
  27. TOMIĆ RUŽICA
  28. TRTIĆ MERIMA
  29. ULOŽNIK LUCA
  30. ILIČIĆ MARA
  31. RAJIĆ DRAGANA
  32. SOLDO LIDIJA
  33. ZEČEVIĆ LJILJANA

 

Razrednik: SMAJO HELJIĆ, prof

 

 

Tekstilni tkalac

  1. AUGUSTINOVIĆ MARIJA
  2. BEŠKER DRAGICA
  3. ĆALIŠ ZDRAVKA
  4. ČULJAK KATA
  5. DRAGIĆ DANICA
  6. FRANJIĆ DRAGICA
  7. FRANJIĆ KATA
  8. FRANJIĆ NEVENKA
  9. JAKOVLJEVIĆ ZDENKA
  10. KURAJA MIRJANA
  11. MUNIKOZA SABAHETA
  12. PETROVIĆ DANICA
  13. RADOŠ BRANKA
  14. SIČAJA MARICA
  15. SIČAJA STJEPAN
  16. SUČIĆ SILVANA
  17. ŠABIĆ MINKA
  18. TOPIĆ SEJADA
  19. ZADRO LJILJANA
  20. ZAJMOVIĆ AJLA
  21. ZAJMOVIĆ ALISA
  22. PERIĆ ANĐELINA
  23. JURIČEVIĆ STIPO
  24. COKOJA EDINA
  25. JURINA DARINKA
  26. KUBAT MILKA
  27. PETROVIĆ MILKA
  28. PETROVIĆ BRANKA
  29. ŠKARICA MIRA

 

Razrednik: MILENKO ŠOLJIĆ, prof.

 

Strojarski tehničar

  1. ALAJBEGOVIĆ ELVIR
  2. BEGANOVIĆ SAKIB
  3. BEKTAŠ EDIN
  4. DŽOLAN TOMISLAV
  5. ILIČIĆ FRANJO
  6. JUKIĆ DAMIR
  7. MARIĆ ANTE
  8. REHER RIHARD
  9. TOPIĆ IVAN
  10. ZAJMOVIĆ ARMIN
  11. ZEČIĆ SMAJO
  12. MARIĆ JOZO

 

Razrednik: LUKA FALETAR, prof.

 

 

Bravar

  1. ANĐELIĆ MATO
  2. BABIĆ MILE
  3. BILIĆ ANTO
  4. BOBAR HARIS
  5. BURIĆ STJEPAN
  6. ĆALIŠ MARIO
  7. ĆAVAR DOBROSLAV
  8. DŽALTO PERO
  9. JOZIĆ ANTE
  10. MARIĆ ANTO
  11. MEDIN SENAD
  12. MEŠTROVIĆ EDUARD
  13. MOTIKA VAHID
  14. MUMINOVIĆ SUAD
  15. NIKOLIĆ MLADEN
  16. PETROVIĆ IVAN
  17. ROTIM NIKO
  18. SOLDO MARIO
  19. ŠČUKULJ EDIN
  20. ZADRO MARINKO
  21. ZADRO MIRKO
  22. VLADIĆ DRAŽEN

 

Razrednik: JOZO LONČAR, prof.

 

 

Metalostrugar

  1. BELJO PAVO
  2. BILIĆ KRUNOSLAV
  3. BILIĆ TOMISLAV
  4. BARIŠIĆ JOZO
  5. BILIĆ IVAN
  6. BEĆIRSPAHIĆ NERMIN
  7. ĆAVAR PETAR
  8. ĆURIĆ NIKO
  9. DAUTBEGOVIĆ SAMIR
  10. DŽOLAN NIKOLA
  11. FRANJIĆ MATO
  12. JOZIĆ MILE
  13. JOZIĆ ANTE
  14. JURIĆ MATO
  15. KOVAČEVIĆ MIRJANA
  16. KOVAČEVIĆ MARIJA
  17. KOVAČEVIĆ IVAN
  18. MIŠURA MARINKO
  19. MENDEŠ PERO
  20. MASNICA MIRSAD
  21. MILIČEVIĆ SLAVKO
  22. ŠAKOTA MIRO
  23. TADIĆ DRAGAN
  24. PIVIĆ ANTE
  25. VLADIĆ MARKO
  26. VLADIĆ BLAŽ
  27. MANOV VEDAT
  28. MENDEŠ MARINKO
  29. ŠARČEVIĆ ILIJA (IKO)
  30. DŽIDŽIĆ ANDRIJA
  31. ILIČIĆ VLADO
  32. SABLJO IVAN

 

Razrednik: ALIJA ZEČIĆ, prof.

 

 

Kontakt osobe:

Zdenka Nikolić – tel: 063 172 044, e-mail: [email protected]

Ružica Knežević – tel: 063 431 152, e-mail: [email protected]

Franjo Iličić – tel: 063 470 290, e-mail: [email protected]

Dragan Tadić – tel: 063 360 138, e-mail: [email protected]

 

Susret i proslava se planira krajem sedmog ili početkom osmog mjeseca 2018. godine. ovisno o dogovoru zainteresiranih, a o ostalim pojedinostima ćemo vas obavijestiti bilo na portalima bilo direktno.

 

 

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar