• ŠAHOVSKI KLUB “RAMA”: Seniori osvojili treće mjesto, žene prvo, Mia Marić viceprvakinja među juniorima

KUP natjecanje Šahovskog saveza Herceg-Bosne u Neumu privedeno je kraju, a ramski šahisti su u svim selekcijama zabilježili pobjede. Seniori su osvojili treće mjesto na 25. KUP natjecanju za seniore, dok su žene iz Šahovskog kluba “Rama” bile prve na 14. KUP natjecanju za žene.

Na 22. juniorskom prvenstvu Herceg-Bosne za uzrast do 16 godina, članica ŠK “Rama” Mia Marić je osvojila drugo mjesto

Pobjedničkim ekipama su dodijeljeni pokali, dok su tri najuspješnije ekipe dobile diplome. KUP natjecanje se održavalo od 28. do 30.5. 2021. godine u hotelu “Zenit” u Neumu. Organizator je Šahovski savez Herceg-Bosne.