Sportski retrovizor: KK EMPI osvojio 5 medalja  u Tuzli, Sloga pobjednik odbojkaškog turnira u Prozoru

Sportski retrovizor: KK EMPI osvojio 5 medalja u Tuzli, Sloga pobjednik odbojkaškog turnira u Prozoru

Jučer (nedjelja) je KK EMPI Prozor – Rama sudjelovao  na Međunarodnom turniru „TK Open“u Tuzli.

Naš klub se natjecao  u kategorijama kadeti, juniori i seniori .

Josip Tadić osvojio je zlatnu medalju u kategoriji kadeti.

Srebrene medalje u svojim kategorijama osvojili su Naila Beganović (djevojčice), Anita Tadić (juniorke) i Monika Rajić (kadetkinje).

Jozo Cvitanović je osvojio brončanu medalju u kategoriji kadeti.

Ovo je još jedan sjajan rezultat KK EMPI koji je na ovom turniru, među 60 klubova, osvojio 11.mjesto.

Turnir je  održan u velikoj dvorani SKPC Mejdan. Bio je 18. TK-a Open, koji je ujedno najveći karate turnir u Bosni i Hercegovini.

Jučer je također, povodom Dana neovisnosti Bosne i Hercegovine u sportskoj dvorani u Prozoru održan odbojkaški turnir u kategoriji kadetkinje (2001. godište i mlađe).

Najbolja ekipa na turniru je Sloga Gornji Vakuf Uskoplje. Drugo mjesto osvojile su odbojkašice OK Victory Travnik. U borbi za treće mjesto Odbojkaški klub Makljen iz Prozora poražen je od ekipe AS Donji Vakuf.

Peto mjesto pripalo je Turbini iz Jablacice a odbojkašice Širokog turnir su završile na 6.mjestu.