Zahuktala se torinska mašina – Hrvat postaje nezaustavljiv: Mario Mandžukić zabio i Palermu!

U susretu 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Palermo 3-0, a prvi pogodak na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Bio je to njegov treći pogodak u zadnja četiri nastupa, te ukupno peti ove sezone u svim natjecanjima. U 55. minuti Paulo Dybala je lijepo centrirao u šesnaesterac, gdje je Mandžukić pucao glavom i zabio je za vodstvo. Pobjedu torinske Stare dame potvrdio je Stefano Sturaro u 89. minuti, a treći gol za Juve zabio je Simone Zaza u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Mandžukić je na terenu proveo 67. minuta kada ga je zamijenio Alvaro Morata. Za Palermo je cijeli susret odigrao Mato Jajalo.