VESLAČKI KLUB “RAMA”: Nove medalje na 1. Kupu Dalmacije u Splitu
Veslački klub “Rama” nastupao je tijekom vikenda na 1. Kupu Dalmacije koji se održao u organizaciji Hrvatskog veslačkog kluba “Gusar” iz Splita. Iz kluba su istakli kako je ovo ujedno bila prilika za prvi trening na vodi, jer je Ramsko jezero još uvijek na niskom nivou. Unatoč tome, veslači su…
Pročitajte više


















