Filip Zubčić osvojio srebrnu medalju!

Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić osvojio je srebrnu medalju u paralelnom veleslalomu na Svjetskom prvenstvu u Cortini d’Ampezzo! To je prva hrvatska medalja na svjetskim smotrama nakon osam godina i Ivice Kostelića i ukupno deseta medalja hrvatskog skijanja na SP-ima, od čega je pet uzela Janica Kostelić, tri Ivica Kostelić,…

KK EMPI: Nikola Zadro osvojio srebro

U subotu je u Širokom Brijegu održano 3. kolo karate Lige regija Hercegovina. Nastupilo je 260 natjecatelja iz 16 klubova. KK Empi Prozor-Rama je osvojio srebro, zahvaljujući odličnom nastupu  Nikole Zadro, koji je u kategoriji borbe kadeti -57 kg osvojio srebrenu medalju.

Amel Tuka: Jedva čekam da sreću podijelim s obitelji i cijelom državom

Najbolji bh. atletičar Amel Tuka je nakon osvajanja srebra na Svjetskom prvenstvu izjavio da jedva čeka da se vrati u BiH i da svoju sreću podijeli s obitelji i cijelom državom, javlja Anadolija. “Jedva čekam da se vratim kući i da svoju sreću podijelim s mojom obitelji i cijelom državom….

Svjetsko srebro mladih košarkaša

Hrvatska košarkaška reprezentacija do 19 godina osvojila je srebrno odličje na Svjetskom prvenstvu održanom u Grčkoj.