9. međunarodni stolnoteniski turnir "Brotnjo Open 2014"

Da su stolnotenisači iz Prozor – Rame aktivni pokazuje i njihovo sudjelovanje proteklog vikenda na 9. međunarodnom stolnoteniskom turniru "Brotnjo Open 2014" u organizaciji STK "Brotnjo" Čitluk.

Na turniru je nastupilo 100 natjecatelja iz B i H, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

Za STK "Prozor – Rama" nastupili su Ivan Šakota,Dragan Juričić i Davor Ćališ u skupini do 39. godina, te Dragan Đođo u skupini do 49. godina.

Razigravajući prvo po skupinama, potom sistemom na ispadanje dobre rezultate pokazali su i naši stolnotenisači.

Najviše je prema očekivanju pokazao Ivan Šakota koji je osvojio 3. mjesto izgubivši u polufinalu od drugoplasiranog Edina Spahića iz STK "Jablanica".

Dragan Đođo je nakon prolaska grupe i pobjede u osmini finala poražen od trećeplasiranog splićanina Damira Boko iz STK "Sinj".

Dragan Juričić je uspjeo proći kvalifikacijsku grupu.

Na ovom turniru igralo se i za pobjednika u parovima, gdje je imala uspjeha igračica STK "Mostar" Maja Vranjić, koja je u paru s igračem Ivanom Šakotom iz STK "Prozor – Rama" osvojila prvo mjesto u skupini.

Uz natjecateljski nastup cilj kluba je bilo ostvarenje i uspostavljanje prijateljskih odnosa sa stolnotenisačima iz Federacije B i H, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

Objavio: STK "PROZOR – RAMA"