Delfina Tadić i Ivan Križanac najbolji sportaši u 2014.godini

KK EMPI i u 2014  nastavio je s osvajanjem visokih rezultata, kako na državnim tako i na međunardnim službenim natjecanjima.
Natjecatekji KK EMPI, njih trenutno četvoro, drže mjesta u reprezentaciji BiH u kategorijama dječaci, kadetkinje, juniorke i seniori.
Iza njih su osvojena  visoka mjesta na državnim, balkanskim i europskim prvenstvima.
Na državnom prvenstvu BiH na kojemu je nastupilo 65 klubova osvojio je visoko 8 mjesto.
KK EMPI i protekle godine je  organizator poznatog međunarodnog karate turnira RAMA OPEN koji u široj regiji kotira kao najbolje organizirani međunarodni turnir.

Ivan Križanac je najuspješniji natjecatelj KK EMPI. U protekloj godini kao drežavni prvak nastupio je na juniorskom prvenstvu Europe u  Portugalu. u Kategoriji seniori -60 kg na prvenstvu Balkana osvojio je 7. mjesto, a na prvenstvu Balkana za seniore U21  5. mjesto
Svojim rezultatima u 2014. ostvario je nastup na EP i 2015. gdje je osvojio visoko 7.mjesto.
Pored takmičarski aktivnosti  kao trener  u klubu vodi sekciju Gračac gdje stvara  nove takmičare.
Trenutno je na svjetskoj  rang listi na 16. mjestu u kategoriji  seniori U21 -60kg
Od njega klub očekuje daljnje napredovanje i nove europske i svjetske rezultate.

Delfina Tadić je do sada najuspješnija natjecateljica  KK EMPI.Klub je napustila početkom studenog prošle godine, ali je u vremenu dok je bila član kluba osvojila visoko 5. mjesto na europskom prvenstvu, što je do tada naviše osvojena pozicija nekog sportaša iz Rame.
Delfina Tadić trenutno ja na 8. mjestu  na svjetskoj rang listi u kategoriji juniorke -59kg.