Kadeti HNK “Rama” su u susretu na domaćem terenu slavili s 2:0 protiv ekipe HNK “Sloga” iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja.

Iako je u prvom dijelu poluvremena mnogo uvjerljivije na terenu djelovala ekipa “Sloge”, mlade snage “Rame” iskoristile su izvrsne dvije prilike pred protivničkim golom i postigli rezultat od 2:0 već u prvih 20 minuta susreta.

Golove su za “Ramu” dali Gabriel Rotim (1:0) i Mario Uložnik (2:0). U redovima ove mlade ekipe pod trenerskom palicom Stipe Babića svakako je primjetan talent i želja za uspjehom, stoga vjerujemo seniori ne moraju u pitanje dovoditi osvježavanje ekipe u budućnosti.

Ostale fotografije pogledajte uskoro na službenoj Facebook stranici Ramskog Vjesnika FOTOGALERIJA.