• Ivan Križanac nakon sedam godina pauze osvojio zlato u Sloveniji

Ivan Križanac nakon sedam godina pauze osvojio zlato u Sloveniji

Ivan Križanac, dugogodišnji član KK EMPI i reprezentacije BiH nakon sedam godina pauze u takmičenjima prije mjesec dana pristupio je KK NIPPON WIEN i nakon samo mjesec dana treninga nastupio na internacionalnom turniru KRANJ OPEN 2024 kojemu je nastupilo 9 država; Slovenija, Italija, Austrija, Slovačka, Mađarska, Hrvatska, Srbija, Crna Gora i BiH.
Ivan je u jakoj seniorskoj konkurenciji u kategoriji -67kg osvojio zlato gdje je imao tri borbe a u finalu svladao reprezentativca Italije.
Ivan je nastupio i u Open kategoriji gdje u puno jačim i težinskim takmičarima ostvario dvije pobjede i poraz u polufinalu te osvojio bronzanu medalje.
Nakon ovoga turnira Ivan sa svojim trenerima nastavlja pripreme za slijedeće nastupe. Ovo je dokaz da se i nakon duge pauze vrhunski sportaši brzo oporave.