• Jedna pobjeda i poraz za ramske rukometaše

Jedna pobjeda i poraz za ramske rukometaše

Rukometaši “Rame” ostvarili su jednu pobjedu i poraz u utakmicama protiv HRK “Široki” i HRK “Grude”. Utakmice su odigrale selekcije mlađih kadeta i dječaka.
Rezultati
RK “Rama” Optimist 15:22 HRK “Široki” (Mlađi kadeti)
Prva današnja utakmica je od početka bila žestoka i igralo se grubo na obje strane. Domaćin je poveo i imao minimalnu prednost cijelo vrijeme. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 7:8. Drugo poluvrijeme slična igra na obje strane, gol za gol, ali u zadnjih par minuta je bio vidljiv nedostatak snage. Uz nekoliko izgubljenih lopti naših igrača, uslijedio je poraz.

RK “Rama” Optimist 13:9 HRK “Grude” (Dječaci)

Drugu je utakmicu “Rama” veoma dobro otvorila uz par laganih golova. Obrana na ramskoj strani također na visini zadatka. Iako je izgledalo da će biti lagana pobjeda, gosti se bude i smanjuju prednost na 2 razlike do poluvremena. U drugom poluvremenu igrači “Rame” prave seriju od 4 gola te lagano privode utakmicu kraju bez mnogo drame.