• Juniori Dinama slavili protiv Bayerna u Minhenu i izborili četvrtfinale Lige prvaka

Dinamo je do vodstva došao u drugoj minuti susreta, a strijelac je bio Krizmanić. Mogao je potom Bayern izjednačiti u 20. i 24. minuti susreta, ali je odlično branio golman Modrih.

Do dva gola prednosti juniori Modrih došli su u 28. minuti susreta, a strijelac je bio Karrica.

Bayern je uspio smanjiti u 35. minuti susreta, a strijelac je bio Dajaku. Ekipa iz Minhena izjednačila je u 88. minuti susreta nakon autogola Gvardiola.

Pobjednik je odlučen izvođenjem jedanaesteraca, a slavio je Dinamo nakon osam serija. U prvih pet vidjeli smo po dva promašaja na obje strane. Dinamo je jedanaesterce riješio u svoju korist rezultatom 6:5.

Modri će u četvrtfinalu igrati protiv lisabonske Benfice.