Nakon velike drame Zrinjski ispao iz daljnjih europskih natjecanja

Zrinjski nije uspio ispisati novu stranicu bh. nogometa. U Slovanu je u uzvratu play offa Konferencijske lige izgubio 1:2, što ga je nakon 1:0 u Mostaru odvelo do penala koje su bolje izvodili Slovaci.

Izjednačujući gol Plemića potpisao je u prvom produžetku Igor Savić koji je u 103. minuti zabio odbijanac nakon obrane Chovana Bilbiji poslije slobodnjaka.

Prethodno je u 67. minuti zabio Ramirez koji je euro golom u 121. minuti susreta odveo ovaj dvomeč u penale… s tim da su Slovaci u produžecima ostali i s igračem manje nakon što je pocrvenio Kankava.