Nogometaši Rame nisu uspjeli proći u drugo kolo Kupa Federacije BiH

Nogometaši HNK Rama gostovali su u Bosanskoj Krupi u Kup utakmici Federacije BiH protiv GNK Bratstvo. Utakmica je odigrana u srijedu 30. kolovoza 2023. godine.

U prvom poluvremenu obadvije ekipe stvarale su prilike. Činilo se kao da će Rama ostvariti uspjeh, no u drugom poluvremenu su dosta pali. Po svemu sudeći više satno putovanje je učinilo svoje. Domaćini su to iskoristitli te pojačavali pritisak i poveli u 65. minuti.

Valja zamijetiti da sudac nije u čak tri navrata svirao očigledan prekršaj nad Mario Budimirom, a nije svirao ni igranje rukom u kaznenom prostoru igrača GNK Bratstvo.

Pritisak je nastavljen, Rama je odolijevala i pokušavala prići protivničkom golu, ali se nije ostvarivalo. Unatoč osjetnom umoru ipak su uspjeli stvoriti nekoliko prilika. Na drugoj strani nogometaši GNK Bratstvo su pred golom Kaltaka također prijetili.

Unatoč svim prigodama rezultat je ostao nepromijenjen te su domaćini slavili razultatom GNK Bratstvo 1:0 HNK Rama.