• RAMA OPTIMIST: Pobjeda i tri poraza za ramske rukometaše

RAMA OPTIMIST: Pobjeda i tri poraza za ramske rukometaše

RK Rama Optimist na današnjim utakmicama protiv RAK Izviđač iz Ljubuškog ostvario je jednu pobjedu i tri poraza. “Vidljiv je veliki napredak u igri, ali i individualni kod igrača. Dolazimo do pobjeda i smanjujemo gol razlike. Rad, rad i samo rad. Gostima zahvaljujemo na fer i korektnoj igri, a mi se okrećemo sljedećem kolu. Čeka nas gostovanje u Međugorju protiv HRK Međugorje. Samo hrabro – samo optimistično”, poručili su iz kluba na službenoj Facebook stranici.
RK Rama Optimist 16:19 RAK Izviđač II
Vrlo neizvjesna i za domaćine zahtjevna utakmica. Gosti su od samog početka imali prednost od 1-2 gola i prednost nisu ispušali do samog kraja utakmice. Koban za ekipu Optimista bio je golman Izviđača koji je cijelu utakmicu bio na nivou te imao više od 15 obrana. Iako je na prethodnim utakmicama između ove dvije ekipe bilo i +10 u korist Izviđača, primjećuje se napredak igrača Optimista.
RK Rama Optimist 10:16 RAK Izviđač I
Druga današnja utakmica je također bila u korist gostiju. Iako je prvo poluvrijeme bilo 7:7, gosti u drugom poluvremenu igraju puno bolje i prave seriju od 6 golova, što je bilo nedostižno za igrače Optimista. Također, i ovu utakmicu je raniji rezultat od -12 smanjen na poraz sa 6 golova razlike.
RK Rama Optimist 28:13 RK Izviđač
Veoma bitna pobjeda igrača Optimista, koji uz svoj rad i trud već dolaze do pobjeda, ali prije svega odlično igraju. Od početka utakmice ramski igrači su nametnuli svoj ritam igre i nisu dopuštali golove. U napadu su bili veoma efikasni. Zadnji susret u Ljubuškom  Optimisti su izgubili s 2 razlike, gdje se danas s pobjedom od +15 vidi veliki napredak.
RK Rama Optimist 17:21 RK Izviđač 2
Još jedna teška utakmica za ramske rukometaše, koja je mogla otići u korist Optimista, ali su gosti bolje koristili greške Optimista, nego obrnuto. Ova, kao i ostale utakmice su veliki pokazatelj napretka kluba ali i igrača. U zadnjim susretima Izviđač je bio na  +9, a danas tek 4.