• Ramske košarkašice prvakinje prvog dijela sezone, izborile finale turnira za državno prvenstvo

Kadetkinje HŽKK “Rama” odigrale su jučer posljednji susret prvog dijela prvenstva lige mladih Košarkaškog saveza Herceg-Bosne u Grudama. Mlade su košarkašice slavile rezultatom 83:32.

S ovom uvjerljivom pobjedom mlade Ramkinje osvojile su prvo mjesto skupine Sjever lige mladih KSHB za žene te izborile plasman na finalni turnir gdje će se četiri ekipe boriti za tri mjesta koja vode na državno prvenstvo.
U Grudama su iste ekipe odigrale i susret mini basket selekcija, gdje su u uzbudljivoj utakmici na kraju, za nijansu, spretnije i sretnije bile mlade Ramkinje. Utakmica je završila rezultatom HŽKK “Grude” 29:30 HŽKK “Rama”. “Zahvaljujemo se domaćinima na predivnom druženju i gostoprimstvu”, poručili su iz kluba.