Šok u Argentini! Agüero pao u nesvijest, prebačen u bolnicu!

Igračima Argentine nije bilo do nogometa u drugom dijelu prijateljske utakmice protiv Nigerije, koja im je zabila tri komada i okrenula utakmicu.

Sergio Agüero izgubio je svijest na poluvremenu prijateljske utakmice Argentine i Nigerije u ruskom Krasnodaru! Napadača Cityja hitno su prevezli u bolnicu. Agüero je zabio za 2-0 Argentine čime se popeo na treće mjesto najboljih strijelaca svoje reprezentacije, ali u drugom poluvremenu umjesto njega je igrao Benedetto, piše 24sata.hr. Nigerija je okrenula u nastavku zabivši tri gola. Igračima Argentine nije bilo do nogometa, a sad smo saznali i zašto. Mnogi od njih još su bili potreseni zbog scene u svlačionici gdje je Agüero u besvijesnom stanju ležao na podu. U međuvremenu se probudio, ali ostat će u bolnici u Krasnodaru kako bi liječnici obavili dodatne pretrage. Banega je pogodio za 1-0 Argentine, Agüero je povisio na 2-0. Ikeanacho je smanjio pred kraj prvog poluvremena, a u nastavku je Nigerija zabila još tri gola za preokret i 4-2 pobjedu (Idowu, Iwobi 2). Argentina je igrala bez Lea Messija.