• SPORT: Vikend u retrovizoru

SPORT: Vikend u retrovizoru

Revijalnom borbom protiv makedonskog reprezentativca i europskog prvaka za našeg državnog prvaka Ivana Križanca u subotu  su u Sarajevu završene pripreme za EP u karateu u Turskoj od 4.-7.svibnja.
Karate klub EMPI u subotu je  osvojio 8 medalja u Sarajevu.
U olimpijskoj dvorani Zetra, u organizaciji UKK Bosna, u subotu  je održano 6. izdanje Međunarodnog turnira “Karate World Grand Prix Sarajevo – Alija Izetbegović”.

Anita Tadić je osvojila zlatnu medalju u kategoriji U21-borbe, Josip Tadić u kategoriji kadeti-borbe i Anita Petričević u kategoriji djevojčice-borbe.
Monika Rajić je osvojila dvije srebrene medalje u borbama kadetkinje i juniorke, Amila Beganović srebro u kategoriji kadetkinje-kate i Ivan Petričević srebro u kategoriji dječaci-borbe.
Naila Beganović je osvojila brončanu medalju u kategoriji djevojčice-borbe.
Na turniru je sudjelovalo više od 1.400 natjecatelja iz 76 klubova u kategorijama djeca, kadeti, juniori i seniori.

—————————————————————————————————————–

Veslači VK “Rama” u subotu, 22. travnja 2017. sudjelovali su na 3. kupu regate Dalmacija koja je održana u Dubrovniku.

Na ovoj regati Ante Novaković u kategoriji kadeta osvojio je 3. mjesto.

Valja naglasiti da je na regati sudjelovalo 11 klubova s oko 600 veslača.

——————————————————————————————————————

Jučer su se u okviru 22. kola Druge lige FBiH – Jug sastale ekipe HNK Rama i NK Troglav Livno. U povremeno napetoj utakmici Rama je slavila rezultatom 3:2, a strijelci za Ramu su bili Ante Markešić (2) i Marko Zadrić (1).

U nogometnim susretima Omladinske lige HNK Rama  i  NK Sloga Uskoplje u subotu su postignuti sljedeći rezultati:
Kadeti HNK “Rama” izgubili su sa 4:0
Juniori su svoje protivnike iz Uskoplja pobijedili sa 3:1.

Jučer  je u Sportskoj dvorani  u Prozoru odigrano redovno kolo u Lige mladih  SBK-a
Naši košarkaši su ugostili KK Iskra i u dvije utakmice su upisali dvije uvjerljive pobjede.

• HKK Rama-KK Iskra 69-20 (pioniri)
  • HKK Rama-KK Iskra 43-14 (predpioniri)

———————————————————————————————————————

Jučer su prijateljsku utakmicu odigrali i nasi najmlađi  iz Škole košarke u kojoj su bili bolji od vršnjaka iz Bugojna i zasluženo slavili 23-1.

U petak je odigrano prvenstveno kolo u košarkaškoj Ligi mladih HB. Naši predkadeti uvjerljivo su bili bolji od ekipe Tomislava.

-HKK Rama-KK Tomislav 66-29

Jučer su naše košarkašice odigrale utakmicu državnog prvenstva mladih . Na jučerašnjem gostovanju u Aleksandrovcu odigrale su odličnu utakmicu koja je na kraju završila u korist domaćeg sastava Orlovi 77:64

HŽKK Rama je nastupio na Uskrsnom turniru u Posušju. Pored nase ekipe nastupilo je još sedam ekipa. Naše košarkašice su  poražene u finalu od ekipe Tomislavgrada 37:28. Nakon sjajnog nastupa u Posušju naše košarkašice( uzrast 2005/2006. godište) zasluženo su osvojile srebrene  medalje.