SPORT : Vikend u retrovizoru

SPORT : Vikend u retrovizoru, 16.listopada

U subotu su naše košarkašice odigrale gostujuću utakmicu 1. kola lige Herceg Bosne protiv Viteza.

U utakmici, koja je ponudila sve draži košarkaške igre, košarkašice HŽKK “RAMA” su bile u prednosti cijelu utakmicu , u nekim periodima i 10 poena razlike

Domaće košarkašice sustižu rezultat te 9 sekundi prije kraja utakmice po prvi puta izjednačuju 50 : 50 , te utakmicu odvode u produžetak. U nastavku su sretnije i spretnije bile mlade Vitežanke koje zasluženo odnose pobjedu

Konačan rezultat:

OKK “VITEZ” – HŽKK “RAMA” 60 : 55
HŽKK “RAMA” tražit će popravni u 2. kolu Lige mladih KS HB već naredni vikend, kada gostuju s juniorkama i mlađim kadetkinjama u Čitluku kod ŽHKK “BROTNJO”
…………..

– U prvoj utakmici prvenstva u Ligi mladih košarkaša Herceg Bosne naši predkadeti su još jednom pokazali zašto su i ove godine  glavni favoriti  za osvajanje lige HB, te su u jednoj jednosmjernoj utakmici zasluženo pobijedili vršnjake iz Ljubuškog rezultatom 79-53.

– U drugoj utakmici naši juniori su u  utakmici s puno grešaka, izgubljenih lopti, poraženi od svojih vršnjaka iz Ljubuškog rezultatom 84-59.

………..

Jučer su nogometaši HNK Rama na domaćem terenu remizirali sa FK Jablanica. U dosta tvrdoj utakmici gosti su poveli u ranoj fazi utakmice. Početkom drugog poluvremena Nermin Bećirović je postigao zgoditak za konačnih 1 :1 .

……

U subotu su kadeti i juniori HNK Rama odigrali svoje utakmice protiv  vršnjaka HNK Branitelj Mostar. Kadeti su slavili s visokih 5:0. Golove za kadete su dali Ivo Petrović, Franjo Baketarić  i 3 gola je dao Mirko Barešić.
Juniori su svog protivnika savladali sa 2:0. Oba gola za juniore Rame dao je Josip Ivić.

……

Predpioniri i pioniri HNK Rama u subotu su odigrali gostujuću utakmicu protiv HNK Brotnjo Čitluk.

Rezultati  Predpioniri-    Brotnjo : Rama 5 :0

Pioniri         – Brotnjo : Rama 3 :0

U idućem kolu naši najmlađi nogometaši će ugostiti Cim iz Mostara.